Event archive!

Skiba Stand-up w Kombinacie Kultury - Skiba na ostro i na wesoło

od: 04.04.2024 19:00
ul. Podmurna 1/3, Toruń
60.00 zł
Organisateur: Kombinat Kultury (dawny Dom Muz)
was added by: Moderator2

Description

Skiba Stand-up w Kombinacie Kultury - Skiba na ostro i na wesoło.


Krzysiek Skiba słynie z celnych felietonów, ciętego języka i zabawnych komentarzy. Wszyscy wielokrotnie widywaliśmy go w akcji podczas niezliczonych telewizyjnych show, gdzie komentował polskie paranoje polityczne czy obśmiewał absurdy rzeczywistości. Oprócz aktywności w zespole Big Cyc i pisania przebojów (takich jak Makumba, Świat według Kiepskich, Berlin Zachodni) Skiba był częstym gościem w programach kabaretowych od Ani Mru Mru po Kabaret Skeczów Męczących, a także grywał pamiętne epizody w serialach komediowych takich jak "Świat według kiepskich", "Król Przedmieścia", czy "Daleko od noszy". 


Stand Up Comedy to forma w której Skiba może się wreszcie wygadać do woli, a opowiada barwnie i smacznie ku radości widowni. Skiba ujawni przed nami wstydliwe tajemnice show biznesu, opowie o kulisach estrady, obśmieje znanych i lubianych, zakpi z pomyłek polityków, a to wszystko w programie Skiba ciągle na wolności. Panie i Panowie! Czy jesteście gotowi? Przed wami człowiek, który nie zna słów "tabu", "cenzura" i "polityczna poprawność", słowny koktajl Mołotowa z płynem rozweselającym, beczka śmiechu o napędzie atomowym…Krzysiek Skiba!


Czekają na Was dwie godziny zabójczych żartów bez cenzury. Skiba na ostro i na wesoło. Spektakl przeznaczony jest dla osób dorosłych.


04.04.2024 r
Kombinat Kultury, ul. Podmurna 1/3
Start: godz. 19.00

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
categories:
Różne Pozostałe i nieskategoryzowane
tags:

Comments

Commenting on the events is available only to registered users.

This event has not yet commented.

added by the organizer: Kombinat Kultury (dawny Dom Muz)
was added by: Moderator2 user logo
Feedback
The project is constantly evolving, so we look forward to your comments and suggestions.